obr4share

New job - new life  

CESTA K ZAMĚSTNÁNÍ A SPOKOJENÉMU ŽIVOTU

Připravujeme workshop 20.1.2018

V sobotu 20.1. se v Praze uskuteční první letošní workshop pro mladé lidi z pěstounských rodin i dětských domovů, kteří se chystají na svůj vstup do samotného života. Tentokrát jsme zvolili víkendový termín, aby se ho mohli zúčastnit všichni, kdo projeví zájem, a zároveň nikdo nezameškal ani hodinu ve škole.

 

Workshop bude celodenní a rozdělený do tří částí. Během dopoledního programu, který začíná v 9:30, se na několik hodin nastěhujeme do školicího centra společnosti Bageterie Boulevard (Národní 1022), kde manažeři společnosti ukáží, jak to funguje na pobočce, a budeme mít možnost si celou řadu činností přímo vyzkoušet. Odpoledne  se přesuneme do Impact Hubu na Smíchově a v teoretické části se mladí líde dozví, jak hledat práci, na co si dát pozor, jak se připravit na pohovor, čeho se vyvarovat. V praktické části budeme mít příležitost vytvořit si ve spolupráci s HR odborníky svůj vlastní životopis, vyzkoušet si "skutečný" pohovor a promluvit si s personalisty několika společností.

 

Chcete-li se workshopu zúčastnit, domluvte se s vaším pěstounem nebo ředitelem domova a napište na e-mail: kucera@byznysprospolecnost.cz nebo eva.slavikovaminarikova@gmail.com. Počet míst je omezený, účast je samozřejmě zdarma a akce je určena pro všechny mladé lidi ve věku16-26 let z dětských domovů, pěstounských rodin a domovů na půl cesty.