obr4share

New job - new life

CESTA K ZAMĚSTNÁNÍ A SPOKOJENÉMU ŽIVOTU

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRACOVNÍCH POZIC NABÍDKA EXKURZÍ, STÁŽÍ A KURZŮ

V případě zájmu o některou z nabízených pozic, ale i případně pokud vás žádná nabídka neosloví, a přesto chcete pomoci najít brigádu, stáž nebo práci, kontaktujte prosím nejdříve náš projektový tým:

Pavel Kučera
mobil: +420 733 356 851

e-mail: kucera@byznysprospolecnost.cz

Sipral (Jirny u Prahy)

12.05.2017

Zámečník

Zámečník u nás vykonává především tyto činnosti:

  • Kompletace modulových fasádních prvků
  • Opracování materiálu a následné operace
  • Přeměření a kontrola provedené práce

Při své práci:

  • Pracuje především s hliníkem, sklem, tmely, ale i s neobvyklými materiály typu Rieder - sklocement atd.)
  • Zodpovídá za správnou manipulaci s výrobkem
  • Kontroluje a samostatně si připravuje nástroje používané při práci
  • Případné nejasnosti ve výrobní dokumentaci konzultuje s technologem nebo projektantem
  • Dbá na správnost zápisů do interních systémů.

Očekávané dovednosti:

  • Zodpovědnost za správnost a kvalitu odvedené práce
  • Spolupráce s technologem, projektantem atd.
  • SS/ÚSO
  • Samostatnost, technická zdatnost
  • Práce s 3D modelem výhodou

Nabízíme:

  • Velmi dobré ohodnocení úměrné kvalifikaci a pracovnímu výkonu (25.600 - 27.700,- Kč)
  • Další profesní rozvoj (např. výuka angličtiny na pracovišti)
  • Zaměstnanecké výhody - stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od bydliště, možnost objednání obědů na pracoviště
  • Moderní pracovní prostředí

Operátor skladu

Operátor skladu u nás vykonává především tyto činnosti:

  • Příjem, výdej, kontrola a balení materiálů, manipulace s materiály a hotovými výrobky.
  • Zpracování průvodních dokladů.
  • Práce ve vnitřním i venkovním skladu.

Od vhodného kandidáta očekáváme:

  • vyučení
  • praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • platné oprávnění na VZV - W1; W2 Třída II.
  • vazačské a jeřábnické zkoušky či strojní průkaz jsou výhodou
  • zodpovědný přístup k práci
  • strojní průkaz výhodou
  • LOGICKÉ UVAŽOVÁNÍ

Nabízíme:

  • Velmi dobré ohodnocení úměrné kvalifikaci a pracovnímu výkonu - (20.100 - 22.300,-)

Operátor CNC strojů

Operátor CNC strojů u nás vykonává především tyto činnosti:

  • Obsluha strojů v plném rozsahu, viz Očekávané dovednosti
  • Zpětná vazba na programátora CNC

  • Obrábí především hliníkové profily

  • vzdělání strojírenského zaměření; CNC obráběč; obráběč kovů
  • praxi s řízením CNC strojů minimálně v režimu dle programů
  • dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci, samostatnou kontrolu a měření dílů
  • dobrou znalost práce s PC; orientace v CAD & CAM výhodou
  • samostatnost, flexibilitu
  • ochotu k práci ve směnném provozu (i třísměnném)

Nabízíme:

  • velmi dobré ohodnocení úměrné kvalifikaci a pracovnímu výkonu (26.800 - 34.000,-)
  • náborový příspěvek 10.000,- Kč po skončení zkušební doby
  • další profesní rozvoj (např. výuka angličtiny na pracovišti)
  • zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od  bydliště, pro mimopražské zajištění blízkého ubytování, stravenky, možnost objednání obědů na pracoviště
  • moderní pracovní prostředí

Více informací přímo u pracovního poradce Pavla Kučery, tel: 733 356 851

CO JE TO BURZA PRÁCE

Burza práce slouží ke zveřejnění dostupných pracovních nabídek od zaměstnavatelů, kteří v rámci projektu chtějí pomoct malým lidem z dětských domovů nebo pěstounských rodin a nabízí volná pracovní místa ve své společnosti.

JAK POUŽÍVAT BURZU PRÁCE

UCHAZEČ Z DĚTSKÉHO DOMOVA nebo PĚSTOUNSKÉ RODINY

  • Pro registraci je nejdříve potřeba zaslat  koordinátorovi projektu svůj životopis a motivační dopis s vysvětlením, o jaký tip pozice/semináře máte jako uchazeč zájem
  • Pokud si zatím nevíte s životopisem rady, vyplňte přiložený vstupní dotazník a zašlete e-mailem na  koordinátora projektu
  • Máte-li nejprve jakoukoli otázku, kontaktujte koordinátora projektu přímo

FIRMA

  • Inzerovat můžete přímo na našich stránkách - zdarma
  • Kontaktujte prosím koordinátora projektu (emailem, telefonicky) a domluvíme se na podmínkách spolupráce
  • Potřebujeme od vás: popis pozice, co nabízíte a co požadujete
  • My zprostředkujeme pracovní pohovor