obr4share

New job - new life  

CESTA K ZAMĚSTNÁNÍ A SPOKOJENÉMU ŽIVOTU

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRACOVNÍCH POZIC NABÍDKA EXKURZÍ, STÁŽÍ A KURZŮ

V případě zájmu o některou z nabízených pozic, ale i případně pokud vás žádná nabídka neosloví, a přesto chcete pomoci najít brigádu, stáž nebo práci, kontaktujte prosím nejdříve náš projektový tým:

 

Pavel Štern

mobil: +420 607 919 028

e-mail: stern@byznysprospolecnost.cz

 

Pavel Kučera
mobil: +420 733 356 851

kucera@byznysprospolecnost.cz

 

 

 

FRUJO, a. s.

02.11.2017

FRUJO, a. s., sídlíci 7km od Břeclavi, byla založena roku 1990 a doslova voní. Zpracovává ovoce a zeleninu (a na jejím dvoře je to příjemně znát!) do výrobků, které se nadále uplatňují v různých oblastech potravinářského průmyslu jako například v odvětvích: mlékárenství, nápojový průmysl, průmysl mražených krémů a zmrzlin, průmysl zpracování tuků a olejů, výroba lahůdek a pochutin, průmysl zpracování ryb, průmysl cukrárenský a pekárenský. Samozřejmostí jsou výrobky bez chemických přísad či v BIO kvalitě.

Ve společnosti FRUJO, a.s. nabízíme pozice:

 

Administrativní asistent/-ka

Kvalifikace: SŠ ekonomického směru, OA, gymnázium, apod.

Šikovných a organizačně zdatných lidí není nikdy dost. Proto, jestli jste pořádkumilovní, a jistá dávka papírování vás nenudí, protože i v něm jste schopni najít smysl a pestrost, a chcete se něco naučit, neváhejte se přihlásit na kontakty uvedené níže. Firma FRUJO je veliká a nabízí několik oddělení, kde se administrativní pracovníci rozhodně neztratí - např. oddělení obchodu, nákupu, ekonomické oddělení.

 

Vývojový technolog/-žka

Kvalifikace: SŠ / VŠ potravinářská, chemicko-technologická

A jsme u počátku všech těch voňavých výrobků. V oddělení vývoje se to všechno poprvé vaří, zkouší, ochutnává, testuje, vylepšuje. Až pak se dokonalé dílo předává výrobě, potažmo zákazníkovi. Zde vás musí bavit chemie a taky matematika a taky živý kolektiv (protože je to tam někdy jako v úle). Ale veškerá námaha stojí za to - výrobky od FRUJA najdete ve všech známých značkách jogurtů, pomazánek, kefírů,... Zkrátka určitě už jste nás jedli:)

 

Pracovník elektroúdržby

Kvalifikace: SOU / SŠ elektrotechnického směru

Jestliže vás baví spravovat věci, které nefungují, jak by měly, vyznáte se v elektřině a fascinují vás rozličné stroje a nástroje, jste jako stvořený pro tuto pozici. Ve firmě se pořád něco děje, strojů je tam požehnaně, takže se rozhodně nezastavíte. Ale čím déle tam budete, tím větší kamarádi se z vás stanou. A vsadíme se, že pod vašima šikovnýma rukama budou zlobit mnohem méně...

 

Skladník surovin

Kvalifikace: SOU, OU, SŠ

Tady máme pozici pro někoho, kdo má rád pořádek a rád se přitom vozí... Manipulace s vysokozdvižným vozíkem je na denním pořádku. Jezdíte po skladu a chystáte suroviny pro výrobu, případně vývoj. Musíte přesně vědět, co kde leží (a běží), kde to vyzvednete, nebo naopak uložíte. Rychlost, samostatnost a pečlivost nutností, milý úsměv vždy vítán!

 

Obsluha výrobních strojů a zařízení

Kvalifikace: SOU, OU

Práce přímo ve výrobních halách. A že jsou to úchvatné prostory! Setkáte se zde se surovinami, které firma zpracovává, pěkně od píky. Tady se vše třídí, zpracovává, vaří (v neuvěřitelných strojích), plní do kontejnerů a dalších nádob pro zákazníky. Práci tady si vychutnáte opravdu všemi smysly - přesně podle toho, co se na dané směně připravuje - užijete si vůni jahod, čokolády, ale také třeba křenu (pozor u toho se i slzí!), občas zpracováváme i losí maso (pro severské fajnšmekry:)). Ale vesměs je to zábava, čisté prostředí a příjemné vůně rozhodně převažují. A když budete šikovný, můžete nakonec obsluhovat i jednu z těch impozantních mašin...

Ve výrobě lze pracovat i brigádně.

 

Pokud vás některá z pozic zaujala, pošlete svůj životopis na e-mail:kucera@byznysprospolecnost.cz, info@njnl.cz, my se vám ozveme a domluvíme další podrobnosti.

CO JE TO BURZA PRÁCE

Burza práce slouží ke zveřejnění dostupných pracovních nabídek od zaměstnavatelů, kteří v rámci projektu chtějí pomoct malým lidem z dětských domovů nebo pěstounských rodin a nabízí volná pracovní místa ve své společnosti.

 

JAK POUŽÍVAT BURZU PRÁCE

 

UCHAZEČ Z DĚTSKÉHO DOMOVA nebo PĚSTOUNSKÉ RODINY

  • Pro registraci je nejdříve potřeba zaslat  koordinátorovi projektu svůj životopis a motivační dopis s vysvětlením, o jaký tip pozice/semináře máte jako uchazeč zájem
  • Pokud si zatím nevíte s životopisem rady, vyplňte přiložený vstupní dotazník a zašlete e-mailem na  koordinátora projektu
  • Máte-li nejprve jakoukoli otázku, kontaktujte koordinátora projektu přímo

FIRMA

  • Inzerovat můžete přímo na našich stránkách - zdarma 
  • Kontaktujte prosím koordinátora projektu (emailem, telefonicky) a domluvíme se na podmínkách spolupráce
  • Potřebujeme od vás: popis pozice, co nabízíte a co požadujete
  • My zprostředkujeme pracovní pohovor